Studio Graficzne

Posiadamy profesjonalne studio graficzne w Łodzi, w którym nasi graficy z chęcią wykonają niepowtarzalny projekt graficzny. Sprawdź naszą ofertę.

Projekty graficzne

Dobre projekty graficzne to przede wszystkim skuteczność marketingowa. Dlatego tworzymy je nieprzypadkowo, w oparciu o koncepcję przygotowaną specjalnie dla Twojego biznesu.

Branding

Nawet najlepsze logo nie będzie się wyróżniało bez przemyślanego systemu identyfikacji wizualnej, doskonale o tym wiemy – dlatego projektujemy grafiki przykuwające uwagę w codziennym funkcjonowaniu firmy.

Projekty opakowań

Projektowanie opakowań ma właśnie taki cel: zbudować silny wizerunek Twojej marki w głowach klientów. Badania dowodzą, że dobre opakowanie jest ponad dwa razy ważniejsze niż reklama! Nie bez powodu mówi się, że opakowanie jest cichym sprzedawcą.

Gadżety reklamowe

Ponad 10000 artykułów reklamowych. Profesjonalny projekt i nadruk. Poznaj naszą ofertę na gadżety reklamowe dla twojej firmy! Długopisy, smycze, koszulki z nadrukami, torby ekologiczne, teczki, kubki, podkładki i pendrive’y to tylko niektóre gadżety reklamowe, jakie posiadamy w swojej ofercie.

Studio Graficzne Łódź
Studio Graficzne Łódź

Studio graficzne

Prace naszego studia graficznego Łódź nie tylko przyciągają uwagę i uruchamiają wyobraźnię. Czuć w nich smak i artystyczny zamysł – od logo, przez kolorystykę, aż po układ projektu. Branding? Materiały reklamowe Łódź? Wizualizacje 3D? Właściwie nie ma rzeczy, której byśmy dla Ciebie nie przygotowali.

Tworzymy również teksty do Internetu. Skuteczny slogan i tekst reklamowy uwodzi, zachęcając do zakupu. Treść potrafi także przywiązać, budując zaufanie. Dobry tekst SEO sprowadzi również ruch na Twoją stronę internetową. A my napiszemy go całkowicie za Ciebie!

Potrzebujesz wycenę ?

Wypełnij krótki formularz zamówienia. Umieść w nim wszelkie niezbędne informacje, jakie chcesz nam przekazać. Dane te będą nam potrzebne, abyśmy wiedzieli, czego potrzebujesz.

Bezpłatna wycena projektu

Projektowanie logo

Logo to wizytówka firmy, której zadaniem jest przede wszystkim pozyskanie zaufania klientów. Gdy wzrasta konkurencyjność rynku – skuteczne wyróżnienie się jest wyzwaniem. Nasze studio oferuje zarówno projektowanie nowego logo, jak i lifting dotychczasowego wizerunku.

Projekty graficzne

Nie od dzisiaj wiadomo, że „jak Cię widzą – tak Cię piszą”, dlatego spójny wizerunek firmy jest podstawą. Przemyślana tożsamość wizualna to dopełnienie profesjonalnie zaprojektowanego logotypu. Wpływa pozytywnie na prezentację firmy, uwiarygadnia ją w oczach klientów.

Projekty ulotek

Chcesz zamówić ulotki, foldery czy plakaty? Potrzebujesz atrakcyjnego menu, eleganckich zaproszeń lub przejrzystego cennika? Nasz zespół wykonuje materiały firmowe i reklamowe od pomysłu aż po druk. A to wszystko w dobrej cenie!

Strony internetowe

Strona www jest Twoim najbardziej oddanym pracownikiem – obsługuje klientów 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. To reprezentant Twojej firmy w Internecie – dlaczego więc nie zadbać o jego profesjonalny wygląd i funkcjonalność?

Copywriting

Czy wiesz, że profesjonalna grafika to nie wszystko? Nie od dzisiaj wiadomo, że to słowa sprzedają. Fachowo napisana reklama to klucz do sukcesu, dlatego proponujemy Ci usługi copywritingu, czyli pisanie tekstów na zamówienie.

Fotografia reklamowa

Dzięki doświadczeniu, jakie posiadamy jesteśmy w stanie wykonać profesjonalne fotografie Państwa produktów oraz firmy. Atrakcyjne zdjęcia są przecież niezbędnym elementem przy budowaniu pozytywnego wizerunku.

Szukałeś studia graficznego, które zrealizuje projekty?

Dobrze trafiłeś! Projektowaniem zajmujemy się nie od dziś! Robimy to z pasji, dzięki temu wiesz, że swój projekt powierzysz specjalistom.

Kreatywne rozwiązania

Dlatego oferujemy to, co najlepsze. Budowanie marki to nasz konik. Projektujemy z pasji i robimy to od lat. Każde zlecenie jest dla nas nie tylko pracą i przyjemnością, ale też osobistym wyzwaniem. Dzięki czemu realizujemy się.

O krok do przodu

Wykraczamy poza utarte schematy. Nie zamykamy się w czterech ścianach. Otwieramy okno z widokiem na nowe możliwości. Dzięki temu sukces budowanej marki to nie przypadek. To przeznaczenie.

Nie lenimy się!

Zawsze możesz się do nas dodzwonić, nie wyłączamy telefonów o 17stej. Zawsze oddzwonimy. Jesteśmy elastyczni, pracujemy też wieczorami i w weekendy!

Pytania i odpowiedzi

Jakie usługi z zakresu projektowania są oferowane?

Lista jest długa, ale głównie zajmuję się projektami do druku (m.in. plakaty, ulotki, wizytówki, banery i katalogi) i tworzeniem ilustracji. Przygotuję również grafikę do zastosowania w Internecie, np. na Facebooka lub stronę internetową. Możesz mi również zlecić zaprojektowanie logo.

Jak przebiega współpraca?

Oczywiście najpierw ustalamy, czego dokładnie potrzebujesz. Na podstawie tych informacji przygotuję wycenę.

Czy pobierana jest zaliczka?

Tak, pobieramy zadatek 30% od kwoty końcowej.

Gdzie możemy się spotkać i porozmawiać o współpracy?

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Zapewniamy dojazd do Klienta, więc możemy się spotkać w dogodnym dla Państwa miejscu.

Jak długo trzeba czekać na gotowy projekt?

Każdy projekt wymaga innego nakładu pracy, dlatego termin ustalimy, gdy podasz mi więcej informacji o zleceniu. Większość prac wykonuję w przedziale 2-7 dni roboczych (oczywiście zdarzają się odstępstwa od tej reguły).

Jakie programy są używane do projektowania?

Pracuję w programach firmy Adobe. Głównie używam Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator. Są to profesjonalne narzędzia, które cieszą się uznaniem w środowisku graficznym. Poza tym jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam.

Czy jest możliwość wydrukowania projektu?

Oczywiście tak, świadczymy kompleksowe usługi.

O nas

Jesteśmy zespołem kreatywnych i utalentowanych ludzi, którzy specjalizują się w projektowaniu opakowań i materiałów reklamowych. Nasze studio graficzne działa od 2015 roku i w tym czasie obsłużyło dziesiątki klientów tworząc dla nich tysiące projektów. Posiadamy bogate i zróżnicowane doświadczenie.

Studio graficzne Łódź. Zajmujemy się takimi obszarami jak: projektowanie opakowań, projektowanie etykiet, branding produktu, tworzenie, projektowanie materiałów reklamowych. Jesteśmy zespołem specjalistów, którym zawsze zależy na tym, co projektują. Wybierając nasze studio graficzne masz pewność, że Twoje projekty są w dobrych rękach.

Biuro Obsługi Klienta

Piotrkowska 148/150
90-329 Łódź
Tel: 507-000-483
Email: bok@lodzhub.pl