Projekt Logo

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem logo dla firm i osób prywatnych.

Logo

Profesjonalnie zaprojektowane logo podnosi wartość marki i odczucia klientów. To właśnie dzięki logo usługi lub produkty kojarzone są z daną firmą.

Mamy wieloletnie doświadczenie z zakresu projektowania grafiki oraz logotypów. Dobre logo to takie, które jest łatwo zapamiętywane, wyróżnia się oraz daje poczucie bezpieczeństwa. Jeśli poszukują Państwo unikalnego logo, które w pełni odzwierciedli Pańskie oczekiwania, zachęcamy do skorzystania z naszej usługi.

Software house z marketingowym rodowodem.

Potrzebujesz wycenę ?

Wypełnij krótki formularz zamówienia. Umieść w nim wszelkie niezbędne informacje, jakie chcesz nam przekazać. Dane te będą nam potrzebne, abyśmy wiedzieli, czego potrzebujesz.

Wypełnij brief

Maksymalnie proste

Łatwe do zapamiętania w głowie odbiorców,
idealnie skalowalne dla każdej wielkości

Pomysłowe i unikalne

Wyróżniające się na tle innych znaków swoją formą i stylem często wyróżniające najważniejsze cechy marki

Dopracowane i wyjątkowe

Logo które przetrwa próbę czasu i będzie się doskonale prezentowało na produktach i nośnikach reklamy

Projektowanie logo firmy – jak zrobić to dobrze?

Czym jest logo, jakie powinno być i do czego tak właściwie służy? – to najczęstsze pytania, jakie przedsiębiorcy zadają profesjonalnym grafikom, chcąc jak najlepiej zaprezentować swoją firmę na rynku.

Otóż logo to jeden z najistotniejszych narzędzi marketingowych, identyfikujący firmę i wpływający na jej rozpoznawalność. Najbardziej trafione i ekspresyjne logo to jednak to, wykonane przez doświadczonych grafików o dużej wyobraźni, znających się na projektowaniu, a przede wszystkim – posiadających do tego odpowiednie programy. Co prawda projekt logo wiąże się wtedy z niemałymi kosztami, przez które przedsiębiorcy często sami szukają sposobów i odpowiedzi na te pytania w książkach lub sieci, stroniąc od pomocy ekspertów. Jednak przy tak ważnej inwestycji, która w przyszłości będzie głównym znakiem rozpoznawczym naszej marki – nie warto oszczędzać, kopiując i przekształcając działające już znaki firmowe.

Logo musi być więc unikalną, indywidualną i charakterystyczną formą graficzną, umieszczaną na produktach, reklamach, budynkach, pojazdach czy materiałach drukowanych, dzięki której dane przedsiębiorstwo lub organizacja będzie wyróżniać się na tle konkurencji, przyciągać uwagę i pozytywnie zapadać w pamięć.

Logo to w zasadzie wyłącznie część identyfikacji wizualnej firmy, jednak, jak widać – niezwykle istotna. To właśnie z nią utożsamiane będzie całe przedsiębiorstwo i to ona będzie stanowiła wyznacznik do projektowania całej reszty elementów marketingowych takich jak: strona www czy sklep internetowy. Warto więc do sprawy podejść poważnie i profesjonalnie.