Strony internetowe Wordpress Łódź
Sklepy internetowe Wocomerce Łódź
Sklepy internetowe Prestashop Łódź
Strony internetowe Drupal Łódź
Strony internetowe Magneto Łódź

Specjalizujemy się w projektowaniu zaawansowanych i intuicyjnych narzędzi informatycznych, głównie aplikacji webowych. Ich największa zaleta polega na tym, iż obsługiwane są przez przeglądarki internetowe.

Strony internetowe

Tworzymy serwisy internetowe, po których Twój klient porusza się z łatwością. Błyskawicznie odnajduje to, czego szuka. Nasze strony internetowe doskonale działają, zarówno na ekranie komputera, jak i smartfona. A Ty zyskujesz intuicyjny system do dodawania treści– nie potrzebujesz pomocy fachowca. Bo na stronie zaprojektowanej według najnowszych standardów wszystko jest bajecznie proste!

Projektowanie stron www
Strony internetowe Łódź, strony www Łódź.
Nowoczesne strony internetowe
Tworzenie stron internetowych

Sklepy internetowe

Projektujemy sklepy internetowe dostosowane funkcjonalnie do potrzeb klientów oraz obsługi logistycznej. Chcesz założyć sklep online? Napisz do nas, opisz problem, napisz co chcesz osiągnąć a my zajmiemy się resztą.

Nasze wdrożone narzędzie ecommerce u wielu klientów sprzedaje od kilku do kilkunastu tysięcy produktów dziennie. Im lepiej zaprojektowany proces logistyczny, tym więcej procesów udaje nam się automatyzować aby obsługa zamówień odbywała się prawie bezobsługowo.

Pamiętaj, że to nasze narzędzie e-commerce dostosowuje się do Twoich potrzeb, biznesu, logistyki i magazynu. Nigdy na odwrót.

Pozycjonowanie stron

Skuteczne pozycjonowanie strony www zapewnia witrynie wysoką pozycję w wyszukiwarkach, a w konsekwencji – większy ruch na stronie i nowych klientów.

Audyt SEO

Przeprowadzamy audyty stron www, analizując ich działanie na wielu płaszczyznach – m. in. optymalizacja kodu, usability, bezpieczeństwo, SEO.

Social Media Marketing

Profesjonalnie prowadzone social media to dzisiaj podstawa w budowaniu wizerunku marki. Nasi specjaliści pomogą Ci w prowadzeniu działań na wielu platformach społecznościowych.

Kampanie Google ADS

Realizujemy efektywne kampanie AdWords. Precyzyjnie targetujemy, skutecznie generujemy konwersje i stosujemy zaawansowane narzędzia analityczne.

Content marketing

Efektywny marketing treści to podstawa budowania zaangażowania odbiorców i poprawa widoczności Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania.

Szkolenia/kursy

Wraz z Akademią Codeasy prowadzimy szkolenia z zakresu projektowania i optymalizacji stron www, a także tworzenia aplikacji mobilnych.