Audyt SEO

Audyt SEO strony. Sprawdzimy co w trawie stronie piszczy. Audyty przeprowadzane są przez specjalistów z zakresu SEO.

Analiza strony

SEO (Search Engine Optimization), inaczej optymalizacja stron www – to wszystkie działania, których celem jest optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek internetowych. To stały proces, dzięki któremu zwiększana jest widoczność stron w organicznych wynikach wyszukiwania. Na daną pozycję strony w wyszukiwarce Google wpływa kilkaset parametrów, które oceniane są przez algorytmy Google.

SEO lokalne
Pozycjonowanie regionalne i lokalne skierowane jest do przedsiębiorstw, którym zależy na pozyskaniu klientów z okolic. Prowadzisz sklep stacjonarny i chcesz, by klienci przyjeżdżali do Ciebie? Twoja firma ma wiele oddziałów? Masz swój salon fryzjerski, gabinet stomatologiczny, hotel, albo warsztat samochodowy? A może posiadasz unikatowe towary, po które trzeba przyjechać osobiście? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś „tak” – pozycjonowanie lokalne jest dla Ciebie!

Strony internetowe Łódź, strony www Łódź.
Tworzenie stron internetowych

Wybór słów kluczowych

Po analizie widoczności strony tworzymy strategię działania. Dobieramy najbardziej konwertujące frazy kluczowe o jak największym wolumenie zapytań.

Analiza stron konkurencji

Na tej podstawie oszacujemy, jaką strategie obrali konkurenci tak aby w naszej propozycji uwzględnić wszystkie możliwe scenariusze przyszłego rozwoju kampanii.

Wdrażanie strategii działań

Po przeanalizowaniu wszystkich ważnych punktów technicznych wdrażamy ostateczną strategię wraz z pełnym technicznym planem optymalizacyjnym.

Optymalizacja treści

Przygotowujemy dodatkowe treści na stronę oraz te, które wykorzystane będą w procesie linkbuildingu.

Jakościowy link-building

W ramach jakościowego linkbuildingu tworzymy wysokiej jakości, zróżnicowane odnośniki.

Analiza i raportowanie

Po analizie widoczności strony tworzymy strategię działania. Dobieramy najbardziej konwertujące frazy kluczowe o jak największym wolumenie zapytań.