Google ADS

Kampania Google AdWords – Skuteczna reklama w wyszukiwarce Google. Płacisz tylko za efekt. Zapytaj o darmową wycenę Google Ads!

Reklama w wyszukiwarce

Skorzystaj z naszego doświadczenia w Reklamach Google. Pozwól nam stworzyć skuteczną kampanię linków sponsorowanych, która przyniesie wymierne korzyści dla twojej firmy.

Linki sponsorowane:

  • Sieć reklamowa
  • Remarketing
  • Youtube
  • GSP(Gmail)
  • Mobile
  • Produktowe
  • Wizerunkowe

Narzędzia Google służące do reklamy dają szereg możliwości począwszy od emitowania reklam graficznych w sieci reklamowej, reklam video na YouTube, poprzez reklamę mobile i w aplikacjach kończąc na szeroko rozumianym remarketingu. Te narzędzia to zaledwie ułamek możliwości jaki możemy wykorzystać podczas opracowywania skutecznej kampanii reklamowej Google, która zwiększy Twoje zyski.

Projektowanie stron www
Tworzenie stron internetowych

Linki sponsorowane

To wysoka skuteczność kampanii, proste zasady i najszybsza droga do pozyskiwania nowych klientów. Linki sponsorowane to najczęściej pierwsze 4 reklamy pojawiające się w wyszukiwarce Google powyżej wyników naturalnych (organicznych). Ponad 90% internautów klika w pierwsze 4 pozycje pojawiające się w wyszukiwarce Google.

Szybki efekt

Nie trzeba już czekać na wielomiesięczne efekty pozycjonowania. Kampanie Google Ads (dawniej Google AdWords) obecnie pozwalają wystartować z kampanią w bardzo krótkim czasie i reklamy mogą wyświetlać się już pierwszego dnia uruchomienia kampanii dzięki czemu pierwsi potencjalni klienci trafiają na stronę od pierwszych dni uruchomienia Reklamy Google.

Zasięg

Dowolna konfiguracja zasięgu pozwala na pełną swobodę w ustawieniach Kampanii Google Ads. Reklamy Google możemy kierować na dowolny obszar lub obszary geograficzne zaczynając od najbliższej okolicy, poprzez wybór największych miast w Polsce czy obszaru całej Polski. Kierujemy kampanie tylko w takie miejsca, w których są potencjalni klienci, co w znacznym stopniu ogranicza wydatki.

Precyzja

Z chirurgiczną precyzją docieramy do użytkowników, którzy w danym momencie są zainteresowani daną usługą, produktem lub marką. Dysponujemy zaawansowanymi narzędziami analitycznymi za pomocą, których dokładnie określamy grupę docelową i kierujmy do niej spersonalizowane kampanie reklamowe. Dzięki precyzyjnemu kierowaniu unikamy przepalenia budżetów, zapewniamy skuteczność i potęgujemy efekty.

Mierzalność i kontrola

Szereg statystyk dostępnych w narzędziach Google daje możliwości ciągłej kontroli nad efektami i kosztami kampanii reklamowych. Dokładnie wiemy jakie działania, reklamy czy frazy przynoszą efekty, ile kosztują kliknięcia, jakie źródła doprowadzają do pozyskania leada, ile nowych użytkowników pozyskano, w jakich godzinach z jakich miejsc najczęściej pochodzą użytkownicy, z jakich urządzeń korzystali oraz wiele innych informacji, które przetwarzamy aby zapewnić skuteczne działania.

Kompleksowość

Dla uzyskania jak najlepszych efektów z prowadzonych kampanii zalecamy skorzystanie z dywersyfikacji działań i strategii Omnichannel. Stworzymy najlepszą strategię, sprawdzimy konkurencję, dopasujemy narzędzia, wypromujemy Twoją markę/produkt/usługę i pozyskamy nowych klientów. Nie ryzykuj i postaw na wieloletnie doświadczenie, zespół certyfikowanych fachowców i przetestowane rozwiązania.